Ремонт вторинної нерухомості


Сьогодні у Львові існує велика конкуренція між новобудовами і вторинним житлом. І те, і інше має свої переваги та недоліки. Серед переваг вторинної нерухомості – краще місце розташування та порівняно невисокі ціни. Але зазвичай такі квартири навіть близько не схожі на новобудови по рівню ремонту. Проте все це можна виправити!

Зробити яскравий і сучасний ремонт у старій квартирі – більш ніж реально. Проте перед тим, як братись за ремонт своїми руками, потрібно зважити всі за і проти. Якщо ви хочете додати якихось деталей до ремонту у новобудові – то це не викликає особливих запитань.

Проте вторинна нерухомість відрізняється достатньо складними системами комунікацій, тонкими стінами та великою історією. Важливо розуміти, що цілковито новий ремонт такої квартири буде довгим та кропітким.

По-перше, зміна шпалерів та меблів, по-друге, приховані проблеми, котрі непомітні на перший погляд (погана підлога, наприклад), по-третє, нестандартне планування квартири, котре може завадити втілити ідеї у життя. Список можна ще довго продовжувати. Саме тому, беручись за ремонт вторинної нерухомості, варто розглянути роботу з професійною бригадою ремонтників. Компанія «Іннобуд» має не лише вагомий досвід у цій сфері, а й страхові поліси, котрі вбережуть від неочікуваних проблем.


Зекономте свій час та порахуйте вартість ремонту за допомогою калькулятора


ЦИМ ТАКОЖ ЦІКАВЛЯТЬСЯ НАШІ КЛІЄНТИ