Фасадні та зовнішні ремонтні роботи


Найкращим варіантом для заміських та міських будинків є м’яка покрівля – це завжди надійний матеріал, що має високі технічні показники і є легким у монтажі. Хороший зовнішній вигляд і можливість реалізації найцікавіших архітектурних рішень – все це про покрівельні роботи за допомогою м’яких матеріалів.

Існує безліч варіантів м’якої покрівлі даху, проте одним із найстарших і найнадійніших способів досі є покриття за допомогою руберойду. Це зумовлюється безліччю факторів, найосновніші з яких – це надійність, довговічність і відносно невисока ціна.

Руберойд є гідроізоляційним і гнучким матеріалом, який використовується не лише для покриття даху, а й у якості гідроізоляційного шару для фундаменту. Чому саме рубероїдна покрівля?

Він не важкий, що виключає необхідність укріплення фундаменту чи покрівлі. Укріплення несучих конструкцій також не є потрібним;

Він пластичний – неважливо, якої форми ваш дах, руберойд здатен покрити навіть найбільш незвичайні варіанти;

Довгий термін експлуатації – мінімальний термін його чудового стану за думкою експертів коливається від 12 до 15 років, але увагу варто сконцентрувати на слові «мінімальний». Дах, покритий руберойдом прослужить вам протягом довгих років;

Він стійкий для сильних перепадів температури, що останнім часом є досить актуальним для нашої країни. Тобто, жоден сніг чи палюче сонце не зможе зіпсувати стан цього матеріалу.


Зекономте свій час та порахуйте вартість ремонту за допомогою калькулятора


ЦИМ ТАКОЖ ЦІКАВЛЯТЬСЯ НАШІ КЛІЄНТИ