Ремонт комерційної нерухомості


Якщо при ремонті своєї оселі можна відштовхуватись від власних вподобань та смаків, то при ремонті офісу важливо усвідомлювати, що це приміщення для роботи багатьох людей і створити комфортні умови потрібно для кожного. Крім того, всім відома фраза «зустрічають по обгортці» тут також діє – будь-який клієнт, що користується вашими послугами, в першу чергу оцінить ваш офіс.

Ремонт офісу починається з розроблення професійного дизайнерського проекту. Формування робочої зони і зон відпочинку повинно бути продумано до деталей: починаючи від матеріалів, які мають бути стильні і недорогі, закінчуючи освітленням, яке напряму впливає на продуктивність працівників. Створюючи сучасний та функціональний офіс, потрібно також подбати про всі норми безпеки.

Дане відео тимчасово відсутнє

Оскільки ремонт офісного приміщення – справа енерго- та ресурсозатратна, раціональним рішенням буде найняти бригаду спеціалістів, котрі здатні не лише розробити правильний дизайн, що сприятиме творчій роботі команди, а й виконати його згідно з усіма вимогами. Виконати ремонт офісу самостійно є практично неможливим, особливо якщо офіс є великим по квадратурі, а часта зміна інтер’єру може суттєво вдарити по кишені підприємства.

Компанія «Іннобуд» займається ремонтами офісних приміщень протягом багатьох років. Завдяки вагомому досвіду у сфері ремонтних робіт, ми здатні надавати гарантії якісної трансформації приміщення, адже сучасний офіс – це перший крок до продуктивної роботи цілої компанії.


Зекономте свій час та порахуйте вартість ремонту за допомогою калькулятора


ЦИМ ТАКОЖ ЦІКАВЛЯТЬСЯ НАШІ КЛІЄНТИ